ÖĞRENİN

İşinizi büyütmeye bugün başlayabilirsiniz

Amazon satış ortaklarının çoğu girişimcilerdir - başlatan, inşa eden, icat eden, deneyen. Bunların hiçbiri kolay değil ancak sizi başarıya doğru yönlendirecek ücretsiz içeriklerden oluşan ve her geçen gün gelişen bir öğrenim kaynağı ile size yardımcı olmak için buradayız.
Bir yığın Amazon kutusu tutan kadın ve erkek
Resimli KDV Bilgi Merkezi

Amazon Türkiye’de Satış

Amazon Türkiye’de satış hakkında bilmeniz gerekenleri bu kaynakta bulabilirsiniz.
Amazon kutusu ve logosu

Amazon Lojistik

Amazon Prime etiketi kazanarak, lojistik operasyon yükünüzü nasıl azaltabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
Kağıt kalem ikonu

Amazon Avrupa’da Satış ve KDV Gereklilikleri

Amazon Avrupa’da satış yaparak işinizi büyütme ve Avrupa’daki KDV gereklilikleri hakkında öğrenmek istediklerinizi burada bulabilirsiniz.
Satıcı eğitim programı ikonu

Satıcı Eğitim Programı

Eğitim videolarımızın yardımıyla Amazon Türkiye’nin sunduğu satış araçlarında uzmanlaşabilirsiniz.
Amazon takvim ikonu

Etkinlikler ve Web Seminerleri

Amazon Türkiye’nin sunduğu araçlar ve satışlarınızı nasıl arttırabileceğiniz ile ilgili ipuçları için canlı eğitimlerimize katılabilirsiniz.
Bulut sistemi

Geliştiriciler için Araçlar

Verimliliği arttırmak ve iş gücünü azaltmak için bir API sistemi olan Amazon Marketplace Web Service (MWS) avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Büyüteç ikonu

Sıkça Sorulan Sorular

Satış ortakları tarafından en çok sorulan soruların cevaplarına göz atabilirsiniz.
Mesajlaşma ikonu

Diğer kaynaklar

Yardım sayfalarına, mobil uygulama linklerine ve diğer kaynaklara buradan erişebilirsiniz.

Satıcı Eğitim Programı nedir?

Satıcı Eğitim Programı, Amazon'da satış yapmayı öğrenmenize yardımcı olmak için oluşturulmuş ücretsiz eğitim videolarıdır. Bu videoları izleyerek, ürün listelerinizi daha hızlı oluşturabilir, temel araç ve uygulamalarda ustalaşabilirsiniz. Ürün kuralları ile kısıtlamalarını anlayarak daha iyi bir satıcı deneyimi yakalarken, Amazon Lojistik avantajlarından, reklamlardan ve Global Satış’tan faydanarak nasıl işinizi büyütebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Satıcı Eğitim Programı videolarını Amazon Türkiye Satıcı Eğitim Programı YouTube kanalında izleyebilir veya bir Amazon satış ortağı hesabı oluşturduğunuzda Seller Central'dan erişebilirsiniz.
Bilgisayar başında çalışan bir kadın
Etkinlik ve Web seminerleri

Etkinlikler ve Web Seminerleri

Bilgi güçtür ve uzman eğitim ağımız işiniz, büyütmek için size avantaj sağlayacaktır. Amazon'da listeleme nasıl yapılır ya da Amazon Lojistik / Amazon Avrupa programları gibi çok çeşitli konuları kapsayan web seminerleriyle Amazon Türkiye’de nasıl satış yapacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğiniz, işinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenebilirsiniz.

Geliştiriciler için Araçlar

Amazon Marketplace Web Service (MWS), web geliştiricilerine; listelemeler, siparişler, ödemeler, raporlar ve daha fazlası hakkında veri alışverişi yapmanıza olanak tanıyan basit ve oldukça etkili bir API sunar. Bu, satış ortaklarının satış verimliliğini artırmasına, iş gücü gereksinimlerini azaltmasına ve müşterilere yanıt süresini iyileştirmesine olanak tanır. Amazon MWS, Amazon Türkiye'de satıcı hesabına sahip tüm iş ortakları için kullanıma sunulmuştur.
Geliştiriciler için araçlar

Diğer Kaynaklar

Satış ortağı Uygulaması

Amazon Seller App ile satış uyarılarınızı anlık alın ve müşterilerinize hızlıca dönüş sağlama imkanı elde edin.
App Store
Google Play Store

Amazon satış ortağı yardımı

Amazon’da satışla ilgili belirli konuları derinlemesine inceleyin

Yeni Başlayanlar için Hızlı Başlangıç Rehberi

Amazon Türkiye’de satışa başlamak için neye ihtiyacınız olduğuna göz atın.

Hizmet Sağlayıcıları

İşinizi büyütmek istediğinizde, tüm işleri kendiniz yapmanız karmaşık bir süreç olabilir. Amazon Hizmet Sağlayıcısı Ağı bu noktada size yardımcı olacaktır. Amazon.com.tr satıcıları, Amazon Hizmet Sağlayıcısı Ağı aracılığıyla güvenilir profesyonellerden ücret karşılığında yardım alabilir. Hesap yönetimi, ürünlerinizi Amazon.com.tr'de listeleme, gönderim desteği veya muhasebe işlemlerini yürütecek biri konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda, Hizmet Sağlayıcısı Ağı'nda ihtiyacınız için uygun bir sağlayıcı bulabilirsiniz.

Hizmet Sağlayıcısı Ağı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Satışa bugün başlayın

Erken kayıt olun, fırsatlardan faydalanın, Amazon.com.tr müşterilerine erişin
Hemen şimdi hesap açın ve aylık 99 TL +KDV üyelik ücreti yerine sadece 0 TL ödeyin! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler, ancak Amazon’da Satış Ücret Çizelgesi’nde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu ödemek zorundadırlar. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurulacak şekilde promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2023 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır
Amazon Seller uygulamasını Google Play'den indirmek için tıklayın.
Amazon Seller uygulamasını App Store'dan indirmek için tıklayın.