SATIŞ

Mükemmel
Başlangıç Rehberi

Hiç e-ticaret deneyiminiz olmasa bile bu başlangıç rehberi, yeni satıcıların
Amazon.com.tr’de mağazalarını kurmaları için adım adım bir kılavuz görevi görür.
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *
Amazon Kutuları

"Mükemmel Başlangıç" Ne Anlama Geliyor?

Amazon.com.tr mağazanızı oluşturmaya hazır mısınız? Mağazanızı oluştururken bazı adımları takip etmek Amazon’da işinizi büyütmenizde kritik bir rol oynar.

Amazon satıcıları için ilk 90 gün çok önemlidir. Amazon veri bilimcileri, ilk 90 gün içinde beş satış programının (Marka Tescili, A+ Ürün Açıklamaları, Amazon Lojistik, Otomatik Ücretlendirme ve Reklam) kullanımını "Mükemmel Başlangıç" olarak adlandırır. Bu kritik zaman dilimi içinde bu beş adımı atan satış ortakları, en başarılı satış ortağı örneklerinin çoğunda görüldüğü gibi, daha hızlı gelir elde edebilir.

Bu süreçte mağazanızı oluştururken ürün araştırması yapacak, mağazanızın açılışı tamamlandıktan sonra markalarınızı kaydedecek, lojistik ve iade ayarlarınızı belirleyecek ve işinizi büyütmenin farklı yollarını keşfedeceksiniz.
İlk ürününüzü listeleme

Satışa bugün başlayın

Erken kayıt olun, fırsatlardan faydalanın, Amazon.com.tr müşterilerine erişin
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler ancak Amazon’da Satış ücret çizelgesinde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu öderler. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurmak şartıyla, promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2023 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır
Amazon Seller uygulamasını Google Play'den indirmek için tıklayın.
Amazon Seller uygulamasını App Store'dan indirmek için tıklayın.