Küçük İşletmelerin Hikayelerine Ortak Olun

Amazon’da satış yapan küçük işletmeleri keşfetmeye hazır mısınız? Küçük işletme sahibi satış ortaklarımızın heyecan verici hikayelerine ortak olun.

Yüksek kaliteli, inovatif ve kullanımı kolay spor malzemelerini müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Amazon Lojistik ile ürünlerimizin Prime etiketi almasıyla satışlarımızda artış yakaladık. Ayrıca lojistik olarak operasyon yükümüz azaldı ve müşterilerimize hızlı teslimat deneyimini sunar hale geldik.
Muhammet Ali YükselSharksline
Ali Yüksel Sharksline

Türkiye’nin ilk devlet destekli gitar teli markasıyız.

Amazon Lojistik’i tüm satış ortaklarına öneriyoruz; iş yüklerini azaltarak bunu avantaja çevirebilir ve çok güzel sonuçlar alabilirler.
Ulaş EnginPitbull Strings
Pitbull Strings

Ürünlerimizde her zaman yüksek kalite ve lezzete odaklı bir firmayız.

Amazon satıcı paneli üzerinde bulunan eğitimlere katılarak Amazon Lojistik sistemini keşfettik. Amazon Lojistik’e geçtikten sonra kargolama, paketleme, müşteri hizmetleri gibi pek çok konuda zamandan tasarruf etmiş olduk.
Cem SancarDizem
Dizem Cem Sancar

Misyonumuz en kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla direk üretimden müşterilerimize sunmak.

Şuan kendi depomuzdan çok, Amazon Lojistik üzerinden sipariş karşılıyoruz. Ürünlerimiz anlaşmalı lojistik merkezlerinde Amazon ekipleri tarafından güvenle saklanıyor, ürünlerimiz sitede ön plana çıkarak marka bilinirliğimizi arttırıyor.
Gülin AkmanMiespiga
Miespiga

2019 yılından bu yana e-ticaret üzerine çalışmaktayız.

Artan depo iş yükünüzü Amazon Lojistik sayesinde azaltabilir ve ürünlerin taşıma sürecinde daha güvenli gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Aykut Özkurtcandagrup
Canda grup Aykut Özkurt

Görkito; her kadının 24 saatine dokunabilme hedefi ile 2019 yılında kuruldu.

Amazon Lojistik, hem bizlerin satıcı deneyimini hem de müşterilerimizin ürün satın alma süreçlerini daha kolay ve keyifli bir hale getiriyor.
Selçuk Ünal & Görkem Karman Abat Görkito
Gorkito

Vose Kozmetik, İzmir’de kurulmuş doğal içeriklerden oluşan bir kişisel bakım markası.

Daima en kaliteli ve en doğal ürünleri müşterilerimizle buluşturmayı hedefliyoruz. Amazon’da seçkin markaların olması ve bu markaların arasında yer almak bizleri mutlu ediyor.
Çiğdem Demirayak ÖzsoyVose Kozmetik
Vose Kozmetik

Palme Yayınevi olarak 40 yıldır sektörde hizmet vermekteyiz.

Amazon güvencesi ile müşterilere hem daha hızlı ve güvenli teslimat sağlanıyor hem de satıcıların operasyonel anlamda yükleri azalıyor. Şu ana kadar biz de operasyonel anlamda büyük katkısını gördük.
Emrah BektaşPalme Yayınevi
Palme

KlasseMarkt markamız ile mouse pad satışı yapıyoruz.

Amazon’da müşterilerin satın alma kararını etkileyen en büyük faktörelerden birinin ürünlerin Prime etiketi taşıması olduğunu biliyorduk ve Amazon Türkiye’de satışa Amazon Lojistik ile başladık.
Cem Ilgın KaragözKlasseMarkt
Klassemarkt

Bluefox markamız ile çeşitli ev gereçleri; Decktropic markamızla ahşap yer karoları üretip satıyoruz.

Müşteri gözünden baktığınızda Amazon Lojistik demek ürünün Amazon’un çalıştığı depolarda olması, tedarik süresinin minimum olması demek. Ürünlerimizin Amazon Lojistik ile Prime etiketine sahip olması büyük bir avantaj!
Ömer FeyzoğluGroup Enerji
Group Enerji

2019 yılında e-ticarete başladık ve 2020 yılında Amazon’da mağazamızı açtık.

Amazon’un e-ticaret alanında faaliyetlerini sürdüren firmalar için yaratmış olduğu fırsatlar gerçekten harika. Amazon Türkiye, Amazon Lojistik ile satış ortaklarına sadece bir bilgisayar aracılığı ile iş yönetimi ve daha düşük maliyetlerle para kazanma imkanı sunuyor.
Oğuz YamanCosmofis
Cosmofis

Coverzone markamız ile elektronik ürünler ve telefon aksesuarları üzerine çalışıyoruz.

Amazon Lojistik’in hem satıcı deneyimi hem de müşteri deneyimi konusundaki katkıları çok büyük. Satışlarımızı artırırken müşteri memnuniyetini de artıran çok yönlü bir sistem.
Fırat ÇiftçioğluAres
Ares

Farklı zamanlarda farklı ürün yelpazelerini bünyemizde bulunduruyoruz.

Amazon Lojistik’in sağlamış olduğu hızlı teslimat avantajı ile müşterilerimiz tarafından daha fazla tercih edilmeye başlandık. Amazon Lojistik sayesinde sipariş sayılarımız arttı ve aynı oranda müşteri memnuniyetimiz de artış gösterdi.
Arda ÇelikLiva Ticaret
Liva
Kadın Girişimcilerin Hikayelerine Ortak Olun

Satıcılarımızın başarısı, bizim başarımızdır. Siz de Amazon.com.tr'de satış ortağı olarak işletmelerini büyütme fırsatı elde eden çalışkan, özverili, üreten kadın satış ortaklarımızın bu ilham verici hikayelerine ortak olun.

YUYU, çocuklarını yetiştirirken kendini farkeden ve farkındalıklarla kendi yolculuğuna çıkmış bir anne markası.

Çocuklarımın uyku sorunlarını çözmek için araştırma raporlarını okuyarak getirttiğim ağırlıklı battaniyeleri ilk kez Türkiye’de üretmeye başlayarak YUYU’yu kurdum. 2018 yılında İnovatif Kadın Girişimci Ödülü aldım.
Pelin RuaYUYU
Pelin Rua - Yuyu

Tek başıma başladığım girişimime şimdi daha da büyüyerek 60 kişilik ekibimizle devam ediyoruz.

Amazon ile çalışmayı düşünen tüm satış ortaklarına tavsiyem başta Amazon Türkiye olarak bu global gücün desteği ile tüm dünyaya açılmaları olacaktır.
Hülya İmerMara Kozmetik
Hülya İmer - Mara Kozmetik

%99 kadın girişimi ile faaliyet gösteren bir kadın girişimiyiz

Misyonumuz kaliteli, el yapımı organik ürünlere her gelir grubunun ulaşabilmesi ve kadın istihdamına destek olmaktır.
Ebru TuralKusursuzanne
Ebru Tural -Kusursuzanne

Kaliteli butik tekstil ürünleri ile sanatımı birleştirdim

Özgün tasarımlar yaparak ve desenlerin çarpıcı renklerini kullanarak yaşam sevinci verme amacı ile ürünlerimi oluşturdum ve bir kadın girişimci olarak ürünlerimin satışına başladım.
Fahriye Pınar ErvardarAtölye Ervarda PHOPP-ART
Fahriye Pınar Ervardar - Atölye Ervarda Phopp-art

Peacepack markası ile hem iş hayatındaki farklı tecrübelerimi hem ilgi alanımı bir araya getirerek yeni bir başlangıç yapmış oldum.

Çantalarımızın, kullanıcıya hayatının her anında, gerek çalışırken gerek seyahat ederken, kendisine eşlik edebilecek özelliklere sahip olması hedefleniyor.
Ecem ÜzgünPeacepack
Ecem Üzgün - Peacepack

Hedefimiz Türk şekerlemelerini tüm dünyaya tanıtmak

E-ticarete 2013 yılında başladık. İşimizi ve markamızı dünyaya yaymak istediğimiz noktada ise Amazon Avrupa ile tanıştık ve Amazon ile çok hızlı bir dönüşüm yaşadık.
Müge ErgüleçMughe Delights
Müge Ergüleç - Mughe Delights

Lopapen, “Kağıt ve Kalem Aşkımız” ile doğdu

Tüm materyalleri özenle, yazı yazma ihtiyaçlarımıza göre ve gezegenimize içten bir saygıyla seçiyor, tekrar doldurulabilir olan ürünler de tasarlayarak daha sürdürülebilir bir yaşamı hedefliyoruz.
Pınar YazganLopapen
Pınar Yazgan - Lopapen

E-ticaret üzerinden satış yapmayı düşünen potansiyel satış ortaklarına tamamen müşteri odaklı çalışmalarını, kaliteli ürünler sunmalarını öneriyorum.

Uzun süredir ticaretle uğraşan ve 2020 yılında e-ticarete atılan sektörde yeni bir firmayız. Minesk markamızla elektronik ürünler, akıllı saat aksesuarları, cep telefonu aksesuarları ve tablet aksesuarları satışı yapmaktayız.
Emine KöseMinesk
Emine Köse - Minesk

Trendleri takip eden ve farklı görünmek isteyen genç tüketicilere hitap etmekteyiz

NOT online alışverişiniz esnasında bir çırpıda yırtıp atacağınız kargo poşetinden öte paketlemesiyle de “Sadece Bugün Değil” her gün aklınızın bir köşesinde kalmayı hedeflemektedir.
Necla Taş DemirNot Only Today
Necla Taş Demir - N.O.T

Yüksek kaliteli pamuklu dokumadan oluşan geleneksel ürünleri yeni tasarımlar ile müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz

Kaliteyle veya farklılıklarınızla öne çıkabileceğiniz bir pazarda doğru ürünleri sunmak ve ürünlerinizi doğru bir şekilde anlatmak başarı için çok önemli.
Nevvare İrem BaşaranIbu Global - Ibuco
Nevvare İrem Başaran - İbico

Amazon.com.tr'de satışa bugün başlayın

Amazon Türkiye’de yeni misiniz?
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler ancak Amazon’da Satış ücret çizelgesinde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu öderler. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurmak şartıyla, promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2022 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır