Kadın Girişimcilerin Hikayelerine Ortak Olun

Satıcılarımızın başarısı, bizim başarımızdır. Siz de Amazon.com.tr'de satış ortağı olarak işletmelerini büyütme fırsatı elde eden çalışkan, özverili, üreten kadın satış ortaklarımızın bu ilham verici hikayelerine ortak olun.

YUYU, çocuklarını yetiştirirken kendini farkeden ve farkındalıklarla kendi yolculuğuna çıkmış bir anne markası.

Çocuklarımın uyku sorunlarını çözmek için araştırma raporlarını okuyarak getirttiğim ağırlıklı battaniyeleri ilk kez Türkiye’de üretmeye başlayarak YUYU’yu kurdum. 2018 yılında İnovatif Kadın Girişimci Ödülü aldım.
Pelin RuaYUYU
Pelin Rua - Yuyu

Tek başıma başladığım girişimime şimdi daha da büyüyerek 60 kişilik ekibimizle devam ediyoruz.

Amazon ile çalışmayı düşünen tüm satış ortaklarına tavsiyem başta Amazon Türkiye olarak bu global gücün desteği ile tüm dünyaya açılmaları olacaktır.
Hülya İmerMara Kozmetik
Hülya İmer - Mara Kozmetik

%99 kadın girişimi ile faaliyet gösteren bir kadın girişimiyiz

Misyonumuz kaliteli, el yapımı organik ürünlere her gelir grubunun ulaşabilmesi ve kadın istihdamına destek olmaktır.
Ebru TuralKusursuzanne
Ebru Tural -Kusursuzanne

Kaliteli butik tekstil ürünleri ile sanatımı birleştirdim

Özgün tasarımlar yaparak ve desenlerin çarpıcı renklerini kullanarak yaşam sevinci verme amacı ile ürünlerimi oluşturdum ve bir kadın girişimci olarak ürünlerimin satışına başladım.
Fahriye Pınar ErvardarAtölye Ervarda PHOPP-ART
Fahriye Pınar Ervardar - Atölye Ervarda Phopp-art

Peacepack markası ile hem iş hayatındaki farklı tecrübelerimi hem ilgi alanımı bir araya getirerek yeni bir başlangıç yapmış oldum.

Çantalarımızın, kullanıcıya hayatının her anında, gerek çalışırken gerek seyahat ederken, kendisine eşlik edebilecek özelliklere sahip olması hedefleniyor.
Ecem ÜzgünPeacepack
Ecem Üzgün - Peacepack

Hedefimiz Türk şekerlemelerini tüm dünyaya tanıtmak

E-ticarete 2013 yılında başladık. İşimizi ve markamızı dünyaya yaymak istediğimiz noktada ise Amazon Avrupa ile tanıştık ve Amazon ile çok hızlı bir dönüşüm yaşadık.
Müge ErgüleçMughe Delights
Müge Ergüleç - Mughe Delights

Lopapen, “Kağıt ve Kalem Aşkımız” ile doğdu

Tüm materyalleri özenle, yazı yazma ihtiyaçlarımıza göre ve gezegenimize içten bir saygıyla seçiyor, tekrar doldurulabilir olan ürünler de tasarlayarak daha sürdürülebilir bir yaşamı hedefliyoruz.
Pınar YazganLopapen
Pınar Yazgan - Lopapen

E-ticaret üzerinden satış yapmayı düşünen potansiyel satış ortaklarına tamamen müşteri odaklı çalışmalarını, kaliteli ürünler sunmalarını öneriyorum.

Uzun süredir ticaretle uğraşan ve 2020 yılında e-ticarete atılan sektörde yeni bir firmayız. Minesk markamızla elektronik ürünler, akıllı saat aksesuarları, cep telefonu aksesuarları ve tablet aksesuarları satışı yapmaktayız.
Emine KöseMinesk
Emine Köse - Minesk

Trendleri takip eden ve farklı görünmek isteyen genç tüketicilere hitap etmekteyiz

NOT online alışverişiniz esnasında bir çırpıda yırtıp atacağınız kargo poşetinden öte paketlemesiyle de “Sadece Bugün Değil” her gün aklınızın bir köşesinde kalmayı hedeflemektedir.
Necla Taş DemirNot Only Today
Necla Taş Demir - N.O.T

Yüksek kaliteli pamuklu dokumadan oluşan geleneksel ürünleri yeni tasarımlar ile müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz

Kaliteyle veya farklılıklarınızla öne çıkabileceğiniz bir pazarda doğru ürünleri sunmak ve ürünlerinizi doğru bir şekilde anlatmak başarı için çok önemli.
Nevvare İrem BaşaranIbu Global - Ibuco
Nevvare İrem Başaran - İbico

Amazon.com.tr'de satışa bugün başlayın

Amazon Türkiye’de yeni misiniz?
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler ancak Amazon’da Satış ücret çizelgesinde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu öderler. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurmak şartıyla, promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2022 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır