Markanızı Amazon’a kaydedin

Ticari markanızı tescilleyin, markanızı tanıtın ve Amazon’daki müşteriler için güvenli ve güvenilir bir deneyim oluşturun.
Zaten Amazon'da satış yapıyor musunuz?
Amazon’da yeni misiniz?
Hemen şimdi hesap açın ve aylık 99 TL +KDV üyelik ücreti yerine sadece 0 TL ödeyin! *

Amazon her tür ve büyüklükteki markanın işletmesini oluşturmasına, büyütmesine ve korumasına yardımcı olabilir

Marka Kaydı; etki alanınızı büyütmenizi, Amazon’da markanızın ürün kayıtları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı ve gelişmiş marka içeriği (A+), marka analizleri gibi araçlar ile markanızı Amazon’da tanıtarak büyütmenizi sağlar.
A+ content
A+ içerik
A+ içerik; markaların benzersiz marka hikayesi, daha iyi görseller ve metin yerleştirmeleri dahil ederek ürün özelliklerini yeni yollarla anlatmasını sağlar. Bunlar etkili biçimde kullanıldığında daha yüksek dönüşüm oranları, daha fazla trafik ve daha fazla satış anlamına gelebilir.
Statistics
Marka Analizi
Marka Analizi, Marka Sahiplerinin ürün portföyleri ve pazarlama aktiviteleri hakkında bilgi sahibi olarak stratejik kararlar verebilmesi için onlara değerli bilgiler sunan bir özelliktir.

Project Zero

Project Zero; otomatik korumalar, self servis sahte ürün kaldırma ve ürün serileştirme ile sahte ürünleri sıfıra indirmeye yönelik olarak Amazon’un ve markaların birleşik çabalarından faydalanır.

Markanızı Amazon’da kurmak, büyütmek ve korumak için şimdi kaydolun.

Amazon’da satış yapmanın tüm avantajlarını değerlendirin ve ardından bir satış planı oluşturarak Amazon’da işinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenin.
Hemen şimdi hesap açın ve aylık 99 TL +KDV üyelik ücreti yerine sadece 0 TL ödeyin! *
Amazon logo
© 2023 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır
Amazon Seller uygulamasını Google Play'den indirmek için tıklayın.
Amazon Seller uygulamasını App Store'dan indirmek için tıklayın.