PROGRAMLAR

Satış fırsatları evreninin kapısını aralayın

Ne tür bir Amazon Türkiye satıcısı olmak istersiniz? Benzersiz işinizi desteklemek için hazırlanan çeşitli programlarla güçlü yönlerinizi ön plana çıkarın ve satış stratejinizi oluşturun.
Amazon Prime kutuları

Kendinize özel satış stratejisi oluşturun

Satıcı hesabınızı oluşturduktan sonra, satışlarınızı artırmak ve daha da fazla müşteriye ulaşmak için Amazon Türkiye’nin sunduğu hizmetleri inceleyin.
Amazon paketi ve Amazon logosu

Amazon Lojistik ile maliyet avantajı elde edin

Amazon Lojistik ile maliyet avantajı sağlayan kampanyalardan yararlanırken, hızlı ve ücretsiz kargo ile Amazon Prime müşterilerine daha hızlı ulaşırsınız.
Parıldayan ürün etiketi

Bir marka oluşturun

Amazon Marka Kaydı, Gelişmiş Marka İçeriği ve daha fazlası konusunda her tür ve büyüklükteki markanın iş stratejisini oluşturmasına, büyütmesine ve korumasına yardımcı olabilir.
Fırsat ikonu

Fırsat oluşturun

Markanızın tanınırlığını ve satışlarını artırmak için, gerekli şartları sağlayan ürünlerinizi nasıl Bitmeden Yakala fırsatı oluşturarak, ücretsiz bir şekilde Amazon Türkiye Fırsatlar sayfasında yayınlayabileceğinizi öğrenin.
Otomatik fiyatlandırma ikonu

Otomatik Fiyatlandırma'dan faydalanın

Otomatik Fiyatlandırma, envanter fiyatlarınızı her değiştirmek istediğinizde Envanter Yönetiminden tek tek değiştirmek zorunda kalmadan, belirleyeceğiniz kurallar çerçevesinde otomatik olarak ayarlamanızı sağlar.
Kargo kutuları

Kargo satın alın

Amazon Türkiye'nin Kargo Satın Al hizmetini kullanarak kargo etiketlerini tek tek veya toplu olarak satın alabilir, siparişlerinizi gönderip onaylayabilir ve kargolarınızı sistemli bir şekilde takip edebilirsiniz.
Global para birimleri ikonu

Dünya çapında Amazon mağazalarında satış yapın

Amazon Global Satış, uluslararası satışı her yönden kolaylaştıran çeşitli araçlar ve hizmetler sunar.

Satışa bugün başlayın

Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler ancak Amazon’da Satış ücret çizelgesinde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu öderler. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurmak şartıyla, promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2023 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır
Amazon Seller uygulamasını Google Play'den indirmek için tıklayın.
Amazon Seller uygulamasını App Store'dan indirmek için tıklayın.