Amazon Lojistik'te %60'a varan* satış komisyonu indirimi kampanyası

Ürünlerinizin depolanmasını, paketlenmesini, gönderilmesini ve iade işlemlerini Amazon Lojistik'e bırakarak zamanınızın çoğunu, işinizi büyütmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için kullanabilirsiniz. Üstelik, işletmenizi desteklemek ve maliyetlerinizi düşürmek için, 15-22 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Pazaryeri Fırsat Festivali boyunca Amazon Lojistik ürünlerinden yapacağınız satışlarda %60'a varan* satış komisyonu indirimi kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Amazon Türkiye’de yeni misiniz?
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *
Ekose gömlekli bir adam ve pembe kazaklı bir kadın Amazo paketini açıyor.

Pazaryeri Fırsat Festivali'ne Özel %60’a Varan* Satış Komisyonu İndirimi Sizleri Bekliyor!


Amazon Türkiye tarafından sunulan Amazon Lojistik hizmeti, zaman kazanmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur. Herkesin merakla beklediği Pazaryeri Fırsat Festivali kampanya dönemine özel %60’a varan satış komisyonu indirimleri, rekabetçi fiyatlar sağlamanıza destek oluyor ve Amazon Lojistik ile tanışmanız için harika bir fırsat sunuyor!
15-22 Ağustos 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Pazaryeri Fırsat Festivali döneminde Amazon Lojistik hizmetini tercih eden satış ortaklarımız, kampanya dahilinde satış komisyonu indiriminden faydalanabilirler. Pazaryeri Fırsat Festivali sırasında yapılacak satışlar için geçerli olacak bu satış komisyonu indirimleri, kategori bazında değişkenlik göstermektedir. Pazaryeri Fırsat Festivali kampanya dönemi sonrasında ise standart satış komisyonu ücretleri geçerli olmaya devam edecektir.

*İndirimli satış komisyonu oranları ve kampanya şartları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Satış Komisyonu İndirimlerinden Kimler Faydalanabilir?

Pazaryeri Fırsat Festivali'ne özel satış komisyonu indirimlerinden halihazırda Amazon Lojistik kullanan satış ortaklarımız ek bir adıma gerek olmaksızın yararlanabilirler. Amazon Lojistik kullanmayan satış ortaklarımız ise, basit birkaç adımı takip ederek Amazon Lojistik kullanmaya başladıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler. İlk defa Amazon Lojistik kullanacak olan satış ortaklarımızın kampanyadan yararlanması için, ürünlerini kampanya dönemine kadar anlaşmalı Amazon Lojistik merkezine göndermiş olmaları ve ürünlerinin satış için aktif olması gerekmektedir. Pazaryeri Fırsat Festivali indirimleri başlamadan önce bu fırsattan yararlanarak, kampanya süresince standart komisyon ücretlerine göre maliyet avantajı elde edebilir, satışlarınızı arttırma imkanı yakalayabilirsiniz.

İndirimli Amazon satış komisyonu oranlarından faydalanmak için Amazon Lojistik’e hemen şimdi katılabilir, popüler ürünlerde rekabetçi fiyatlar sağlamanıza destek olmak için başlatılan bu kampanyadan Pazaryeri Fırsat Festivali sırasında yapacağınız satışlarda yararlanabilirsiniz. %60’a varan* satış komisyonu indirimleri ve Amazon Lojistik’in sizlere sunduğu daha birçok avantajdan yararlanarak siz de Pazaryeri Fırsat Festivali'ni değerlendirebilirsiniz.

*İndirimli satış komisyonu oranları ve kampanya şartları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Satış komisyonu kampanyasına ek olarak, Amazon Lojistik kullandığınız takdirde aşağıda detayları belirtilen Amazon Lojistik Ücretleri Kampanyası ve Ücretsiz Depolama kampanyasından da faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz depolama, kaldırma ve iade

Amazon Lojistik'i şimdi deneyin ve Amazon Lojistik Yeni Ürün programıyla anlaşmalı Amazon lojistik merkezine ürünlerinizi göndererek, ücretsiz depolama, ücretsiz kaldırma ve ücretsiz iade işleme hizmetlerinden yararlanın (hüküm ve şartlara tabidir).

Nasıl yararlanacağınızı birkaç adımda öğrenin

1. Adım

Amazon Türkiye’de satışta yeni misiniz? Bir satıcı hesabı oluşturun
Seller Central satıcı hesabınızı oluşturun ve kimlik doğrulamayı tamamlayın. Artık satışa hazırsınız.

2. Adım

Ürünlerinizi ilk kez listelerken veya mevcut liste kayıtlarınızı Amazon Lojistik'e dönüştürürken gönderen olarak Amazon Lojistik’i seçin.
İlk kez liste kaydı oluşturma:
Satıcı olarak kaydolduktan ve Amazon Lojistik Yeni Ürün programına katıldıktan sonra ürünlerinizi listeleyin. Ürünlerinizi listelerken gönderen olarak Amazon Lojistik’i seçin. Ürünlerinizi anlaşmalı lojistik merkezine nasıl göndereceğinizi öğrenmek için rehberimizi inceleyin.

Mevcut liste kayıtlarınızı Amazon Lojistik'e dönüştürün:
Seller Central hesabınızdaki Envanter Yönetimi sayfasını ziyaret edin, Amazon Lojistik olarak dönüştürmek istediğiniz ürünleri seçin ve Eylemler altında "Amazon Lojistik’e dönüştür"e tıklayın. Ürünlerinizi anlaşmalı lojistik merkezine nasıl göndereceğinizi öğrenmek için rehberimizi ya da eğitim videomuzu inceleyin.

3. Adım

Daha fazla müşteriye ulaşırken programın faydalarından yararlanın
Pazaryeri Fırsat Festivali'nde yapacağınız tüm Amazon Lojistik satışlarında %60'a varan komisyon indirimi hesabınıza yansıyacaktır. Kampanya koşulları ve indirimli komisyonlara ulaşmak için tıklayın.

Amazon Lojistik kampanyalarından şimdi faydalanın

Amazon Türkiye’de yeni misiniz?
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler ancak Amazon’da Satış ücret çizelgesinde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu öderler. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurmak şartıyla, promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2022 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır