Amazon Lojistik'te %80'e varan* satış komisyonu indirimi kampanyası

Ürünlerinizin depolanmasını, paketlenmesini, gönderilmesini ve iade işlemlerini Amazon Lojistik'e bırakarak zamanınızın çoğunu, işinizi büyütmek ve daha fazla müşteriye ulaşmak için kullanabilirsiniz. Üstelik, işletmenizi desteklemek ve maliyetlerinizi düşürmenizi sağlamak için, 20-27 Aralık tarihleri arasında Amazon Lojistik ürünlerinden yapacağınız satışlarda %80'e varan* satış komisyonu indirimi kampanyasından faydalanabilirsiniz.
Amazon Türkiye’de yeni misiniz?
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *
Ekose gömlekli bir adam ve pembe kazaklı bir kadın Amazo paketini açıyor.

Yılın Son Fırsatları'na Özel %80’e Varan* Satış Komisyonu İndirimleri Sizleri Bekliyor!

Amazon Türkiye tarafından sunulan Amazon Lojistik hizmeti, zaman kazanmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olur. Herkesin merakla beklediği Yılın Son Fırsatları kampanya dönemine özel %80’e varan satış komisyonu indirimleri, Amazon Lojistik ile tanışmanız için harika bir fırsat sunuyor!

Yılın Son Fırsatları döneminde Amazon Lojistik hizmetini tercih eden satış ortaklarımız, kampanya dahilinde satış komisyonu indiriminden faydalanabilirler. 20-27 Aralık tarihleri arasında yapılacak satışlar için geçerli olacak bu satış komisyonu indirimleri, kategori bazında değişkenlik göstermektedir. Yılın Son Fırsatları kampanya dönemi sonrasında ise standart satış komisyonu ücretleri geçerli olmaya devam edecektir.

*İndirimli satış komisyonu oranları ve kampanya şartları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Satış Komisyonu İndirimlerinden Kimler Faydalanabilir?

Yılın Son Fırsatları'na özel satış komisyonu indirimlerinden halihazırda Amazon Lojistik kullanan satış ortaklarımız ek bir adıma gerek olmaksızın yararlanabilirler. Amazon Lojistik kullanmayan satış ortaklarımız ise, basit birkaç adımı takip ederek Amazon Lojistik kullanmaya başladıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler. İlk defa Amazon Lojistik kullanacak olan satış ortaklarımızın kampanyadan yararlanması için, ürünlerini kampanya dönemine kadar anlaşmalı Amazon Lojistik merkezine göndermiş olmaları ve ürünlerinin satış için aktif olması gerekmektedir. Yılın Son Fırsatları indirimleri başlamadan önce bu fırsattan yararlanarak, kampanya süresince standart komisyon ücretlerine göre maliyet avantajı elde edebilir, satışlarınızı arttırma imkanı yakalayabilirsiniz.

İndirimli Amazon satış komisyonu oranlarından faydalanmak için Amazon Lojistik’e hemen şimdi katılabilir, popüler ürünlerde rekabetçi fiyatlar sağlamanıza destek olmak için başlatılan bu kampanyadan 20-27 Aralık tarih aralığında yapacağınız satışlarda yararlanabilirsiniz. %80’e varan* satış komisyonu indirimleri ve Amazon Lojistik’in sizlere sunduğu daha birçok avantajdan yararlanarak siz de Yılın Son Fırsatları'nı değerlendirebilirsiniz.

*İndirimli satış komisyonu oranları ve kampanya şartları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Satış komisyonu kampanyasına ek olarak, Amazon Lojistik kullandığınız takdirde aşağıda detayları belirtilen Amazon Lojistik Ücretleri Kampanyası ve Ücretsiz Depolama kampanyasından da faydalanabilirsiniz.

Amazon Lojistik ücretlerinde %31 indirim

31 Ağustos 2022 tarihine kadar Amazon Lojistik ücretlerinde (ürünlerinizin Amazon Türkiye’nin anlaşmalı lojistik merkezinde paketlenerek müşterilere hızlı teslimat ile gönderilmesini, 7/24 müşteri hizmetleri sağlanmasını ve sizin adınıza iade yönetim sürecini kapsayan ücretler), herhangi bir adet limiti olmaksızın tüm ağırlık ve boyut bantlarında %31 oranında indirim uygulanacaktır (hüküm ve şartlara tabidir).

Ücretsiz depolama, kaldırma ve iade

Amazon Lojistik'i şimdi deneyin ve Amazon Lojistik Yeni Ürün programıyla anlaşmalı Amazon lojistik merkezine ürünlerinizi göndererek, ücretsiz depolama, ücretsiz kaldırma ve ücretsiz iade işleme hizmetlerinden yararlanın (hüküm ve şartlara tabidir).

Nasıl yararlanacağınızı birkaç adımda öğrenin

1. Adım

Amazon Türkiye’de satışta yeni misiniz? Bir satıcı hesabı oluşturun
Seller Central satıcı hesabınızı oluşturun ve kimlik doğrulamayı tamamlayın. Artık satışa hazırsınız.

2. Adım

Ürünlerinizi ilk kez listelerken veya mevcut liste kayıtlarınızı Amazon Lojistik'e dönüştürürken gönderen olarak Amazon Lojistik’i seçin.
İlk kez liste kaydı oluşturma:
Satıcı olarak kaydolduktan ve Amazon Lojistik Yeni Ürün programına katıldıktan sonra ürünlerinizi listeleyin. Ürünlerinizi listelerken gönderen olarak Amazon Lojistik’i seçin. Ürünlerinizi anlaşmalı lojistik merkezine nasıl göndereceğinizi öğrenmek için rehberimizi inceleyin.

Mevcut liste kayıtlarınızı Amazon Lojistik'e dönüştürün:
Seller Central hesabınızdaki Envanter Yönetimi sayfasını ziyaret edin, Amazon Lojistik olarak dönüştürmek istediğiniz ürünleri seçin ve Eylemler altında "Amazon Lojistik’e dönüştür"e tıklayın. Ürünlerinizi anlaşmalı lojistik merkezine nasıl göndereceğinizi öğrenmek için rehberimizi inceleyin.

3. Adım

Daha fazla müşteriye ulaşırken programın faydalarından yararlanın
Amazon Türkiye, program hüküm ve koşullarına uygun olarak ürünlerinizin Amazon Lojistik ücretlerinde otomatik olarak %31 indirim sağlayacaktır. Ayrıca 20-27 Aralık tarihleri arasında yapacağınız tüm Amazon Lojistik satışlarında %80'e varan komisyon indirimi hesabınıza yansıyacaktır. Kampanya koşulları ve indirimli komisyonlara ulaşmak için tıklayın.

Amazon Lojistik kampanyalarından şimdi faydalanın

Amazon Türkiye’de yeni misiniz?
Hesabınızı hemen açın ve aylık 99 TL + KDV tutarındaki üyelik ücretinden muaf olun! *

* Fırsat, Amazon.com.tr'ye kayıt olan mevcut ve yeni satıcı hesapları için geçerlidir. 15 Ocak 2018 tarihinden itibaren kayıt olan tüm satıcılar fırsattan otomatik olarak yararlanmış olur. Fırsat süresince satıcılar, 99 TL + KDV olan aylık abonelik ücretini ödemezler ancak Amazon’da Satış ücret çizelgesinde belirtildiği üzere, ilgili kategorilerin satış komisyonunu öderler. Bu fırsat sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon, 3 ay önceden duyurmak şartıyla, promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
Amazon logo
© 2021 Amazon.com, Inc. veya bağlı ortaklıklar. Her hakkı saklıdır